KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967249
nr 1596 7249
David Engström, "I skogen". Signerad, daterad 1972. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 45x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:09:54
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)